Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

101–110 van 129 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
A.M.G. Sterken 100034 Amsterdam annegret@kgca.nl kgca.nl

Organisatie(s)
KGCA, partner in medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

L.C. van Steveninck 193924 Zeist lukas@vansteveninck.nl
H.W. Stil 194014 Borssele spinoza@zeelandnet.nl

ZZP-adres
Centrum Spinoza
Oostsingel 68
4454 BB Borssele
www.centrumspinoza.nl

T.H. Strating 100017 Middelburg t.strating@planet.nl www.stratingadvies.nl

Organisatie(s)
Academie voor Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

J.A. Stuger 193897 Zaandam farley.stuger@infacy.nl www.infacy.nl

Organisatie(s)
Infacy, advies- en trainingsbureau*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

B.J. Temming 193725 Apeldoorn b.temming@temming.org www.cursor-info.nl

Organisatie(s)
CursOR voor ondernemingsraden*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M. Terpstra - Tuinenburg 193976 Lienden magda.terpstra@merlijnmedezeggenschap.nl
C. Theloosen 193766 Nijmegen ctheloosen@stavoor.nl www.stavoor.nl

Organisatie(s)
Stavoor*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

S.A. Torjuul 193683 Helvoirt btorjuul@stavoor.nl
S.P.J. (Pety) Toutenhoofd 193748 Soest ptoutenhoofd@hetnet.nl www.toutenhoofd.eu

ZZP-adres
S.P.J. (Pety) Toutenhoofd
Schoutenkampweg 111
Soest Soest
www.toutenhoofd.eu / www.merlijnmedezeggenschap.nl